Шест медала за „Кодокан“ от Държавното първенство по сумо

СК „Кодокан” участва с 20 състезатели на Държавно първенство по сумо, проведено на 29 и 30 април в София. Медали за пазарджишкия клуб спечелиха шестима състезатели, като първите места са три, две са вторите места и едно трето място:

Публикувано от: pamedia на Wednesday 30 April 2014 - 16:55:12

Седем медала за "Кодокан 2008" от Държавното първенство по джудо за юноши и девойки до 15 г. и младежи до 21 г.
Девойките на СК „Кодокан“ - с шампионската титла на Държавното първенство
Джудистите на „Кодокан” се класираха в челната тройка на Държавното отборно първенство в Пазарджик
Пазарджишките джудисти се завърнаха с 9 медала от държавното първенство в Троян
Две шампионски титли за джудистите на СК "Кодокан" и Спортното от Държавното лично първенство
Четири медала за СК „Пентатлон“ от държавното първенство, шампионска титла за Михаела Стефанова
Балканска титла на Миро Атев и 4 златни медала от Държавното първенство по триатлон за СК ”Шампион”
Камелия Стоименова от СК „Шампион“ - с два сребърни медала от държавното първенство за девойки старша възраст
Клуб по спортни танци „Импулс“ спечели 12 медала на националния турнир и държавното първенство в Пловдив
С 3 титли и 4 бронзови медала се завърна отборът на Спортно училище от Държавното лично първенство по джудо

Време за изпълнение: 1.8747 сек., 1.7599 от тях за заявки.