Четири медала за СК „Пентатлон“ от държавното първенство, шампионска титла за Михаела Стефанова
Михаела Стефанова

Състезателите на СК "Пентатлон" Пазарджик спечелиха общо два златни един сребърен и един бронзов медал от провелото се в края на юни и началото на юли държавно първенство по фехтовка за момчета и  момичета до 15г  , кадети и кадетки, индивидуално и отборно.
Младата ни надежда Михаела Стефанова блесна с шампионска титла при момичетата до 15г. и сребро при кадетките в индивидуалното класиране а в отборните надпревари състезателите от „Пентатлон“ са шампиони при кадетките в състав Михаела Стефанова, Петя Петкова, Кристина Денина и Цв. Тодорова и бронзови медалистки при момичетата до 15г. М. Стефанова, Кристина Денина Цв. Тодорова и Виктория Велкова. Добри изяви за Цв. Тодорова и Теодор Петров, класирали се във финалната осмица при 15-годишните в индивидуалната надпревара. Отборът на куба при момчетата до 15г в състав Борислав Даскалов , Кр. Деимитров и Теодор Петров е шести  в крайното класиране, съобщи треньорът Димитър Донов.