Девойките на СК „Кодокан“ - с шампионската титла на Държавното първенство
Пазарджик
    С престижното първо място и шампионска титла се завърнаха девойките на СК „Кодокан“ от Държавното първенство по джудо за девойки старша възраст /18г./. Състезанието се проведе в столичната зала „Локомотив“ на 21 ноември.
    Нашите момичета успяха да надиграят на полуфинала представителките на „Перун“ -Перник с 5 на 3 победи. На финала  състезателките на „Кодокан“ се наложиха убедително над домакините от „Локомотив“ София. Така отборът на „Кодокан“ доказа своята висока класа и завоюва шампионската титла и при девойките в тази възрастова група.
    „Победите идват след много труд, усилени тренировки и вяра в победата“, така коментираха треньорите на „Кодокан“ поредната спечелена шампионска титла за отбора.