"Хебър" загуби първата среща за шампионската титла с 1:3 гейма

Пазарджик
С  16:25, 25:21, 25:18 и  25:19 в отделните части "Хебър" загуби първата среща от финалния плейоф с 1:3 гейма срещу   "Нефтохимик (Бургас). От твърде объркан и посредствен отбор в края на есенния полусезон и началото на пролетния  бургаският тим отново е възвърнал шампионската си форма, може би най-впечатлителна като физика на отделните изпълнители и отбора като цяло.

Преди втората домакинска среща очакванията са за точен анализ  от спортно-техническия щаб на показаното от "Хебър" тази вечер и ефикасни корекции утре вечер.

Ако можеш да вземеш един гейм, защо да не можеш да вземеш цял мач.Това иска публиката, това иска Пазарджик. Даже и с помощта на чудо и късмет.