Клуб по спортни танци „Импулс“ спечели 12 медала на националния турнир и държавното първенство в Пловдив

Клуб по спортни танци „Импулс” участва с 14 танцови двойки и си тръгна с 12 медала от пловдивската зала “Олимпиада”, където се проведе открит национален турнир по спортни танци и кръг от Държавното първенство II –ри ранг “Купа България”. В състезанието взеха участие на 180 танцови двойки от 35 клуба в страната.

В Открития турнир пазарджишките танцьори завоюваха  4 златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала. В надпреварата за  Купа България равносметката е 1 златен, 2 сребърни и 2 бронзови медала.

В държавното първенство за Купа България при юноши старша възраст Борис Даскалов – Диана Енчева заеха второ място в латино-американските танци, така и в стандартните. При младежите Георги Кининчев-Йоана Сукиязова победиха в латино-американските танци и взеха бронза в станадртните. Другата двойка на клуба Веселин Дончев-Петя Лазова заеха съответно трето и пето място.