Изключителен успех! Седем златни медала за СК "Импулс" на държавни първенства по спортни танци
Пазарджик
Общо седем златни медала спечелиха състезателите на Спортен клуб „Импулс“ на проведени държавни първенства по спортни танци. През изминалите две седмици се състояха Държавно лично отборно първенство по спортни танци в Сливен, а София бе домакин на Държавно първенство по възраст 1 ранг и Държавно първенство по възраст и клас.

Спортен клуб "Импулс" взе участие с 4 танцови двойки, които завоюваха общо седем златни медала в различните възрасти и класове.

Класиранията на четирите танцови двойки:

Иво Тодоров - Виктория Александрова
1 място - Шампиони на България в категорията ЮМВ
латиноамерикански танци – Държавно първенство 1 ранг.
многобой – Държавно първенство 1 ранг.
1 място в клас 13В латиноамерикански и стандартни
танци– Държавно първенство по възраст и клас.

Георги Перничев - Пламена Николова
1 място - Шампиони на България в клас 18В латиноамерикански танци – Държавно първенство по възраст и клас.
5 място – Държавно първенство 1 ранг в категория до 21 години латиноамерикански танци.