Малина Деянова получи първата купа за състезател на годината на “Шампион”

Малина Деянова - в средатаСпортен клуб “Шампион” учреди нова награда – купа за сътезател на годината. НЕйн пръв носител е Малина Деянова - абсолютна държавна шампионка по триатлон, участничка на две европейски първенства по модерен петобой за 16- и 18-годишни, бронзова медалистка от Балкански игри по триатлон в Турция, с класирания  на 4-то, 5-то и 6-то място на Държавно първенство по плуване.. Награждаването стана преди официалния старт на
IV-ия турнир по тлуване „Шампион-2012”, който се проведе в Пазарджик на 8 декември. В турнира взеха участие 175 деца от СК ”София”, ”3-Екстрийм”-Пловдив,”Белмекен” и „Чепинец” от Велинград, ГД -Спорт от Благоевград, НСА София и „Мустанг” и „Шампион” от Пазарджик.
Преди състезанието бяха обявени и наградени най-успешните  състезатели на клуба - националните състезатели по модерен петобой и триатлон Христо Йовев, Валентина Георгиева и Малина Деянова - със  сакове и спортни екипи.