Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
Пълната зала "В.Левски" аплодира победата на ХЕБЪР срещу МАРЕК с 3:0 гейма
ВК Хебър
Почти двухилядната публика, изпълнила спортна зала "В. Левски", изпрати с аплодисменти аса на Ляфтов в третия гейм на първата домакинска среща на волейболния ""Хебър", с който пазарджишкият тим записа безапелационна победа над "Марек"(Дупница) с 3:0 геймаа.
Гостите оказаха съпроива само в първата част на играта, като дори в началато водеха с 4:7 точки. Но със силна блокада момчетата на Атанс Петров не смо изравниха  резултата, но и не допуснаха в края му изненада и го приключиха с 25:22 в своя полза.
Във втория гейм любимецът на публиката Ляфтоф се разигра и от сервис, и на мрежата, а другият, посрещнат с аплодисменти - Стойко Ненчев, сложи  края му с ас за 25:17.
Последният, трети гейм, бе въпрос на доиграване, в който с много настроение се откроиха Брандли Гантър, Рагин, безкомпромисният Тодор Алексиев и Александър Ляфтов, който сложи точката от ас за 25:18 за "Хебър".
Публиката дълго аплодира своя тим след края на срещата. А за най-добър играч на мача съвесем справедливо бе избран Ляфтов.