След победата в V кръг срещу "Марек Юнион Ивкони" с 2:3 гейма, "Хебър" е 5-и в класирането на Суперлигата

Пазарджик

Отборът на "Хебър" постигна победа като гост над силния отбор на  "Марек Юнион Ивкони" в Дупница с 2:3 гейма.

Най-драматичен е бил четвъртият гейм, завършил при 39-37 за "Марек", с който геймовете са изравнени. Момчетата на Атанас Петров обаче са безкомпромисни в тайбрека и постигат победа с  голямата разлика от 8-15 точки, а с това печелят и мача.

Така след петия кръг "Хебър" е пети в класирането на Суперлигата. Водач е "Монтана", следван от "Нефтохимик" и ЦСКА.

Следващият мач на "Хебър" е в Пазарджик на 4-ти ноември срещу "Арда"- Кърджали.

1.    Монтана       5    5    0    15:4    14

2.    Нефтохимик    5    4    1    13:6    12

3.    ЦСКА София    5    3    2    13:6    11

4.    Пирин            5    4    1    12:6    11

5.    Хебър        5    3    2    10:8    8

6.    Добруджа    5    3    2    12:11    8

7.    Марек Дупница    5    2    3    10:9    7

8.    Черно море    5    2    3    9:11    6