Хебър е на върха в класирането на Суперлигата след трета поредна победа с 3:0 на гейма
ВК Хебър
Снощи Хебър надигра убедително домакините от Левски (София) с 0-3 (17-25; 19-25; 20-25) гейма. В столичната зала  “Христо Ботев” за най-полезен играч в мача бе отличен Георги Братоев, а Александар Ляфтов получи зелен картон за феърплей.
Така с по три победи без загубен гейм на върха в класирането на Националната волейболна Суперлига са Хебър и Добруджа, следвани от Нефтохимик, който допусна домакините от Пирин да му вземат гейм в Разлог.

В неделя Хебър отново ще пътува за столицата, където ще е второто му поредно гостуване, този път срещу ЦСКА  от 18:00 ч. в зала “Васил Симов”.