На полувремето - 0:2 за "Чавдар" - Етрополе
Хебър
И двата гола, паднали до първия четвърт час на срещата "Хебър" Пазарджик  - "Чавдар" Етрополе на стадион "Г. Бенковски" в Пазарджик се запазиха до края на полувремето. Отборът на "Хебър" потърси
 трайно присъствие в половината на гостите, но, за съжаление, имаше малко реални възможности  за попадения. Малкото опасни удари бяха спасени от вратаря на гостите. Те продължиха да играят на контраатака и всяка от тях вещаеше значителна опасност за домакините.

При едняа от тях нападател на гостите отново се оказа очи в очи с вратаря Стоичков и само несериозното отношение на играча от "Ерополе" спаси вратата на "Хебър" от трето попадение.