"Чавдар"- Етрополе вече води с 2:0 на "Хебър" в Пазарджик

ХебърЗа 15 минути гостите от "Етрополе" успяха да реализират две попадения и водят на стадион "Г. Бенковски" в Пазарджик с 2:0. Срещата е от 14-ия кръг на Трета лига Югозападна група.

В 6-та минута при атака на гостите бе фаулиран техен нападател и старата слабост на домакините да допускат голове от наказателни удари се прояви и в този мач. Десетина минути по-късно нападател на "Чавдар" получи топката зад защитата на  "Хебър" и безпроблемно отбеляза втори гол. Макар и съседи в класирането "Чавдар" е 9-ти, а "Хебър" - 10-ти преди този кръг, до момента на стадион "Георги Бенковски" гостите стоят значително по-добре на терена и контраатаките им са много по-опасни.