Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
„Хебър“ взе домакинска победа с 2:1 над „Германея“ - Сапарева баня
Хебър Пазарджик,

Публиката изпрати с ръкопляскания играчите на "Хебър" след победата на стадион "Георги Бенковски".
През втората част предимството на домакините бе силно изразено. Гостите, след като получиха втория гол, направиха опит да възстановяват  равенството, но това не им се удаде. В последната минута на редовното време Здравко Лазаров, който влезе в игра във втората част, изпълни пряк свободен удар от границата на наказателното поле фронтално срещу вратата на гостите, но ударът му срещна стената.
Втората част от срещата бе белязана и с много жълти картони. Съдията декорира в жълто и домакини, и гости, но не посмя да ппосегне към червения, въпреки няколкото безспорни ситуации след нарушения от футболисти на "Германея".

Срещата на стадион "Г. Бенковски" в Пазарджик започна с гол на домакините от „Хебър“, реализиран от Александър Димитров. С прецизен удар след продължително разбъркване във вратарското поле на гостите Димитров се оказа най-съобразителен и успя да намери вратата. За съжаление, три минути по-късно последва дузпа срещу „Хебър“. След дълго прехвърлящо центриране защитник на "Хебър" игра с ръка в наказателното поле. След консултация със страничния съдия, главният отсъди 11-метров наказателен удар, който бе реализиран успешно от гостите и първото полувреме завърши при резултат 1:1.
Продължителният натиск след подновяване на играта от страна на "Хебър" даде своя резултат и последва втори гол за домакините. Гостите изцяло се затвориха в глуха защита и на практика играта се води в половината на "Германея" - Сапарева баня, и така до финалния резултат 2:1 за „Хебър“.