Първа победа на "Хебър" на стадион "Г. Бенковски" в Пазарджик

Хебър Мачът между "Хебър-1918" (Пазарджик) и  "Вихрен-1925" (Сандански) завърши 2:0. Вторият гол  хебърци отбелязаха в 87-та минута.

Мачът започна с гол на домакините от дузпа. Капитанът Здравко Лазаров стреля точно във вратата на гостите от Сандански и откри резултата. На полувремето "Хебър" водеше с 1:0. Малко преди края на първото полувреме капитанът на хебърци принудително напусна играта, заради контузия,  и бе заменен от Илиян Панчев.

"Хебър" определено превъзхождаше гостите от Сандански в първите 45 минути, макар че реализира няколко сериозни пропуски,  особено този в 35-та минута, когато при меле пред вратата на гостите последваха удари от футболисти на "Хебър", включително и на празна врата, но топката срещна единствено страничния стълб на вратата.

Атаките на домакините започнаха още в първите минути, след като играта бе подновена. Но отново пропуски, пропуски... в завършващата фаза.
Гостите опитаха няколко атаки, но в този мач Стоичков бе на ниво. Отрази опасни удари на гостите и през първото, и през второто полувреме.

След поредицата пропуски все пак се стигна до второто попадение във вратата на "Вихрен", след като срещу вратаря на гостите се озоваха двама от пазарджишкия тим, но все пак  честта да вкара, по-скоро да добута,  топката до гол от игрова ситуация, имаше влезлият на полувремето Александър Димитров. С най-много пропуски се отличи Тодор Колев, който след излизането на Здравко Лазаров игра с капитанската лента.

С бурни аплодисменти публиката изпраща хебърци след първата им победа, аплодисменти се чуват и от съблекалнята на домакините  на стадион "Георги Бенковски"