Мобилна версия

ИНСТИТУЦИИ
Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
Шампион" се завърна с 3 шампионски титли и 11 медала от държавното по триатлон в Русе

СК Шампион в РусеМалина Деянова, Никол Бечева и Дениз Рюстемов от "Шампион" донесоха златни медали от държавното първенство по триатлон – стандарт, в Русе. Сребърни медали спечелиха Христо Йовев, Валентина Георгиева, Борислав Палашев и Емилия Стефанова, а бронзови - Мартина Жулева и Юлия Спасова. В купа "Балканика" в силна конкуренция със румънските момичета Малина Деянова и Емилия Стефанова спечелиха сребърни  медали и се завърнаха с по две отличия. Победата на Малина е спечелена  квота за участие на Балкански игри в гр. Елазиг-Турция, на 8 и 9 септември.

Децата се състезаваха при непоносими 40-градусови жеги в продължение на 6 часа", сподели треньорът им Валентин Георгиев. Той поздрави победителите, медалистите, както и състезателите Радостин Вучев, Явор Величков, Илия Сотиров,а също и дебютантите в тази толкова атрактивна и динамична дисциплина  Атанас Сотиров, Фатма Али, Валентина Бъбарова, близначките Алекс и Весела Трифонови, Александър Дачев, Иво Джалъзов, Азра Янък и Стоян Стоичков за проявените морално-волеви качества по време на състезанието.