За трети път Хебър бие Левски с 3:0 от началото на първенството
Пазарджик
Хебър победи Левски (София) с 3:0 гейма в среща от 14 кръг на Суперлигата по волейбол, играна снощи в пазарджишката зала "Васил Левски". Това е третата "чиста" победа за момчетата на Атанас Петров срещу сините от началото на първенството. Като гости в 3-я кръг те позволиха на столичани да отбележат едва 17 точки в първия гейм, 19 във втория и 20 в третия. На четвъртфиналите за Купата на България Хебър отстрани Левски отново с категоричното 3:0 гейма.

Снощи сините постигнаха значително по-добър точков актив - 25:20; 25:23; 25:20, като във втория гейм имаха преднина дори от 8 точки. За  “Най-полезен играч в мача” заслужено бе обявен Брадли Гантър.

Днес има четири мача от кръга:
Арда Кърджали - Славия София;
Нефтохимик 2010 Бургас - Пирин Разлог
Добруджа - Черно море
Монтана - Марек Дупница
Последната среща от 14 кръг ЦСКА София - Дунав ще се играе идния вторник. Преди това, в събота  (8 февруари) от 18:30 часа, ЦСКА ще гостува на Хебър в зала "В. Левски".