Пред ентусиазирана публика волейболистите на „Хебър“ биха „Левски“ с 3:2

Хебър ПазарджикВ първата си официална контрола днес в Спортна зала „Васил Левски“ в Пазарджик волейболен клуб „Хебър“ постигна трудна, но заслужеа победа срещу „Левски“ - София. Домакините поведоха още в първия гейм, но в следващите два столичният отбор подобри играта си и взе два последователния гейма. В четвъртия гейм в драматичен финал, въпреки оспорванията на треньорския щаб на „Левски“ и отмяната на точки за „Хебър“, пазарджишкият тим успя да изравни - 2:2 гейма.

В тайбрека столичани свалиха окончателно гарда и след поредица грешки от тяхна страна и добри отигравия на пазарджишките волейболисти „Хебър“ взе последния гейм със смазваща преднина от 15:5 точки. Разбира се, не и без подкрепата на ентусиазираната публика, която подкрепяше отбора през целия мач. Завидно беше присъствието в зала „Васил Левски“ на почитателите на волейбола в Пазарджик.