Любослав Станоев, избран за най-добър вратар на „Sofia Cup”, ДЮШ на "Хебър" - трети на турнира

Пазарджик ДЮШ Хебър
Децата от ДЮШ на "Хебър" набор 2006, с треньор Спас Гигов, се класираха трети на силния футболен турнир „Sofia Cup”, съобщиха от ръководството на клуба. За престижното класиране на момчетата се стигна след победи над "Академия Пандев" (Македония), "Олимпия" (София) и "Беласица" (Македония).

Голмайстори с по 3 гола за нашите са Атанас Гатев и Асен Василев, а за най-добър вратар на „Sofia Cup” бе избран вратарят на "Хебър" - Любослав Станоев.

Професионалната работа в академията на Хебър ще продължи и занапред, за да може Пазарджик да има все повече поводи за футболна гордост, уверяват от клуба.