Мобилна версия

ИНСТИТУЦИИ
Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
Отборът на СУ „Г. Бенковски” е победител в Общинското ученическо първенство по футбол
Пазарджик
Отборът на  СУ „Георги Бенковски” се класира на първо място в завършилото  Общинско ученическо първенство по футбол  за 2019/2020  година за ученици 8-10 клас .

В последната среща от програмата  съставът на   училището  победи  категорично представителите  на ПГСА  и с предходните  победи срещу ПГФР и ПГХХТ и равен резултат срещу ПГМЕТ   спечели купата и медалите на турнира.

Осигурените отличия от Община Пазарджик  бяха връчени на отбора от директора на училището.
Пазарджик

Тази страница е видяна: 4511

Публикувано от: pamedia на Thursday 14 November 2019 - 14:43:34

За коментари, обсъждания, мнения, предложения отиди във Форум НОВИНИ и избери или създай тема

изпрати на приятел изглед за печат

Подобни новини :
Кандидатът за кмет на Пазарджик от ПП ГЕРБ подкрепи отбора на пожарната в Общинското работническо спортно първенство по футбол
Пазарджик ще е домакин на Национално ученическо първенство по автомоделизъм и корабомоделен спорт
Отборът на БЧК-Пазарджик е победител в Национално състезание на ученическите екипи по първа помощ
Победител в първото областно състезание „Детско полицейско управление” е отборът на НУ „Н. Фурнаджиев”
Четири златни, три сребърни и два бронзови медала за корабомоделистите ни от Националното ученическо първенство
Цанко Близнаков - с бронзов медал, а отборът на ОдМВР-Пазарджик - победител в Републиканския турнир по стрелба
Жителите на Пазарджик подкрепят най-силно отбора на Испания на европейското първенство по футбол
Центърът за полицейска подготовка в Пазарджик е трети в републиканското първенство по плажен футбол
В "Острова" ще се проведе Национално ученическо първенство по корабо- и автомоделни спортове
В Индия отборът на СУ “Г. Бенковски“ се класира на IX място на Световните ученически игри по бадминтон

Този сайт използва e107, който се разпространява с условията, залегнали в GNU GPL Лиценза.
Време за изпълнение: 1.7261 сек., 1.6273 от тях за заявки.