Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
"Хебър" е полуфиналист, надигра "Дунав" и в Русе с 3:0 гейма

Русе
Пазарджишкият тим постигна размазваща победа над "Дунав".   Момчетата на Атанас Петров надиграха съперниците си и във  втората четвъртфинална среща от плейофите в Суперлигата по волейбол с 3:0 гейма, която приключи преди минути в Русе. При това повече от убедително, като резултатът в отделните части е красноречив 25:21, 25:10, 25:16.
 Така "Хебър" вече е полуфиналист, а в Русе  отборът бе подкрепен от ентусиазирана група свои фенове, пътували до брега на Дунав. Другите срещи от четвъртфиналите са утре от 18:30 часа.