"Хебър" - "Сливнишки герой" 1:1

Пазарджик
В оспорван и изпълнен с множество поропуски при създадените положения мач "Хебър" постигна равенство срещу "Сливнишки герой"(Сливница).
Гостуващият отбор поведе още в началото на срещата, а Руслан Иванов изравни след почивката за "Хебър".

Във Втория кръг на Югозападната В група "Хебър" гостува на Септември (Симитли).

Тази страница е видяна: 6898

Публикувано от: pamedia на Sunday 12 August 2018 - 09:12:02

Отлага се мачът на „Хебър“ срещу „Сливнишки герой“
Тази сряда мачът "Хебър" - "Сливнишки герой" ще се играе на стадиона в Сарая
Пускат за продажба официалната тениска на "Хебър"за сезон 2018/2019 преди първия домакински мач срещу "Сливнишки герой", фенската карта е 30 лева
ЕДИН ЗАБРАВЕН БЪЛГАРСКИ ГЕРОЙ
Борислав Даскалов потвърди, че няма да има друг футболен клуб "Хебър" и че е предоставил правата над името "Хебър 1918"
Срещата по волейбол "Миньор" (Перник) - "Хебър" е отложена по здравословни причини на по-голямата част от състезателите на "Хебър", според перничани
"Хебър" - "Септември" /Симитли/ окончателно 1:1, въпреки доминацията на "Хебър" през второто полувреме