"Хебър" - "Септември" /Симитли/ окончателно 1:1, въпреки доминацията на "Хебър" през второто полувреме

ПазарджикРезултатът от първото полувреме на мача Хебър /Пазарджик/ - Септември /Симитли/  остана и финален резултат. Наравно приключи  вторият мач на „Хебър“ от първенството на „В“ ЮФГ.

Припомняме, резултатът откриха гостите в 9-та минута след гол от пряк свободен удар на Антон Гущеров, а хебърци изравниха в 25-та минута след добро подаване от страна на капитана Здравко Лазаров и удар с глава на Тодор Колев.

През цялото второ полувреме „Хебър“ доминира в играта. Определено   Спас Милушев получава фенска подкрепа от трибуните, негова бе поредицата от добри удари към вратата на отбора от Симитли още в началото на полувремето,   но така и не успя да порази вратата. След 4 жълти и един червен картон от 84-та минута „Хебър“ остана с човек по-малко. В даденото 4-минутно продължение Тодор Колев имаше възможността да постигне победен гол, но ударът му срещна напречната греда. И така, краен резубтат: 1:1.