Първото полувреме на Хебър /Пазарджик/ - Септември /Симитли/ завърши 1:1

Хебър Първото полувреме от втория  мач на „Хебър“ от първенството на „В“ ЮФГ- срещу „Септември“ - Симитли завърши при резултат с два гола -  по един за гостите и домакините.

Гостите поведоха в 9-та минута след гол от пряк свободен удар. Хебърци изравниха в 25-та минута след добро подаване от страна на капитана Здравко Лазаров. Голът им беше като потвърждение на усилията им да покажат добра игра. Може би от  пренабрежение атаките на хебърци на няколко пъти завършваха с фалове – до момента има и 2 жълти картона за зелените. В 44-та минута гостите отново имаха възможност за обстрел на вратата на Петър Стоичков, но този път топката им мина високо над нашата врата.