Първи гол във вратата на „Хебър“

ХебърНа стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик започна втория мач на „Хебър“ от първенството на „В“ ЮФГ- срещу „Септември“ - Симитли. Още в 9-та минута гостите отбелязаха първи гол от пряк свободен удар, след груб фал от страна на състезател на домакините. Майсторското изпълнение бе на Гущеров.

От трибуните се чуват твърде неприятни призиви към вратаря Стоичков. Публиката е почти наполовина по-малко в сравнение с първия мач. Значително по-добре играят играчите на гостуващия отбор. Гостите са в чисто бели екипи, а пазарджиклии са в традиционните си зелени екипи.