Драматична загуба на "Хебър" в Разлог

Пазарджик
В последната си среща преди плейофите в Суперлигата по волейбол за мъже "Хебър"  загуби с  2:3  гейма от "Пирин" Разлог.
В първия гейм пазарджишките волейболисти победиха домакините с 25:22 точки, а във втория - с абсолютно същия резултат "Пирин" се наложи над "Х ебър". Третият взеха отново домакините с 25:20, но в четвъртия момчетата на Атанас Петров оставиха съперника си на 7 точки разлика - 25:18.
В тай брека "Пирин" финишира при 15:13 и краен резултат в мача 3:2 гейма.

След като се изиграят всички срещи от последния кръг, ще стане ясно окончателното класиране на пазарджишкия клуб в крайното класиране при първото му участие в Суперлигата. Плейофите започват на 9 декември.