След днешната загуба фен на „Хебър“ има 8 въпроса към ръководството и играчите

Хебър Пазарджик,В съобщения и имейли до медиите в Пазарджик бяха разпространени 8 въпроса към ръководството на футболен клуб „Хебър“. Същите въпроси и позиция по днешната игра на „Хебър“ е публикувана и на неофициалния профил Hebar Pazardzhik в една от социалните мрежи.
В разпространената декларация се казва:

„След днешната поредна безлична игра и загуба от Етрополе е редно да задам няколко въпроса:
1: Защо вместо да се подобрява формата на отбора, става все по-безидейна -  това се вижда от мача с „Чепинец“- Велинград насам?
2. Докога ще играем с 3-ма в отбрана, което видимо не работи?
3. Кога ще проработи заученото скупчване при корнер и докога ще се пробва това?
4. Кога Мартин Керчев ще влезе във форма и ще може да изиграе пълни 90 минути?
5. Докога Здравко Лазаров ще се разкарва 90 минути и въпреки това ще е най-добре играещият на терена?
6. Кой е треньор на вратарите и кой отговаря за формата им?
7. Може би най-важният въпрос: Какво се случи след 70-та минута на „порно" мача с „ЦСКА 1948“?
8.Защо на тренировка през седмицата се събират по 10 човека?

Hebar Pazardzhik (Неофициален) е публикувал написаното по-горе на профила си, като го е изпратил и до медиите. В профила му постоянно растат коментарите на хора, ангажирани с футбола, сред които и играчи на „Хебър“.