Неочаквано "Хебър" загуби в Тетевен с 0:3 гейма

Пазарджик

С разгромното 3:0 "Тетевен Волей" победи "Хебър". След поредицата силни мачове и победи в Пазарджик всички очакваха безпроблемна победа и в Тетевн срещу предпоследния във временното класиране.
Случи се обаче неочакваното. Класическа загуба в отделните геймове 19:25,25:23,27:25.
В спорта и това го има, но... не е за препоръчане.

В съботната вечер "Добруджа" победи "Черно море" с 3 : 0, в петък "Нефтохимик като гост - "Марек" с 1:3, а на 13 февруари - Левски  ЦСКА  с    3 : 2
Предстои  вторият в класирането "Монтана" да посрещне четвъртия "Пирин" Разлог.