"Хебър" е четвърти след победата над "Арда" Кърджали и преди да бъдат изиграни всички срещи от 17 кръг на Суперлигата

ВК ХебърСнимка:официален сайт на ВК "Хебър"

Безпроблемно волейболистите на Атанас Петров победиха 3:0 гейма като гости пред- предпоследния в Суперлигата - отборът на "Арда" Кърджали. В отделните части: 19-25; 13-25; 22-25.

Най-резултатен отново е бил  Минчо Минчев с 19 точки, който явно възвръща формата си след контузията, следван от и Мартин Симеонов с 13 точки.

Така, с тази си победа и загубата на "Балканстрой Пирин" в югозападното дерби от "Марек" Дупница с 3 : 2, "Хебър" е четвърти в класирането на Суперлигата, преди да се изиграят останалите срещи от 17 кръг.

Днес играят "Левски" София - "Миньор" Перник и "Тетевен" - "Черно море", а утре -     "Монтана" - "Добруджа" и ЦСКА -    Нефтохимик.