Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
Кръг преди края на сезона "Хебър" си осигури лидерската позиция до началото на новия

Пазарджик
С днешната си победа срещу Миньор (Перник) с 3:2 "Хебър" не само запази първото място, но и си осигури зимуването на върха на класирането в Трета Югозападна лига. Решаващ за това се оказа победният гол на Руслан Иванов в последната минута на редовното време, но и равенството на "Орчо войвода" в Панагюрище, където местният "Оборище" направи 1:1 срещу "Вихрен". Така дистанцията между първия и втория в класирането нарасна на 4 точки.
Идната събота "Хебър" гостува в Сапарева баня на "Германея" в среща от последния XVII кръг на есенния полусезон.