"Хебър" отново е пети във временното класиране на Суперлигата

Пазарджик ВК Хебър

След снощната победа над "Марек" с 3:0 гейма "Хебър" отново е на пета позиция във временното класиране на първенството по волейбол за мъже Суперлига. Резултатите от отделните геймове са свидетелство за оспорвания мач, който двата отбора играха пред изпълнената отново до краен предел спортна зала "В. Левски" в Пазарджик - 25:20,27:25,26:24.
От статистическия лист на срещата, предоставен от щаба на Атанас Петров, се вижда, че с най-голям точков принос за пазарджишкия тим е Минчо Минчев - 19, следван от Ал. Ляфтов - 14 и капитана Мартин Палийски - 9. Грешките от начален удар са сведени почти до минимум - четирима състезатели са с по една грешка, а двама - с по две. Ляфтов отново се откроява като майстор на асовете - за целия мач общо 4, с две директни реализации е Агонцев, а с по една - Минчо Минчев и Мартин Симеонов.

В XVII кръг "Хебър" гостува на "Арда" Кърджали в събота, 2 февруари.

10. Арда Кърджали         12 т.

11. Миньор                10  т.