ИНСТИТУЦИИ
Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
На 9-и март "Хебър" играе плейоф за влизане в Суперлигата

ПазаржикС очакваното 3:0 гейма срещу "Ботев" Ихтиман приключи участието на "Хебър" в Група „А” на Висшата волейболна лига 26:24, 25:10, 25:11. Това бе 12-та поредна победа за момчетата на Атанас Петров, завоювали заслужено първото място в групата.

Така пазарджишките волейболисти ще имат време да изчакат съперника си за плейофите, дори ще имат и по-дълго време за почивка, тъй като в последниая кръг почиват. На 9-и март те ще посрещнат в зала "В. Левсик"втория от  крайното класиране в другата група на Висшата лига.