След III кръг - "Хебър" е 13-и, "Свобода" Пещера - 8-и, а "Чепинец" - твърдо на дъното

След второто равенство на "Хебър" пазарджишкият тим запазва мястото си във временото класиране, като слиза само с едно по-надолу. Засега единствено пещерската "Свобода" от представителите на Пазарджишка област постигна победа, която е изстреля от предпослодно на осмо място.
Нова тежка загуба на "Чепинец", този път като домакин, закотви велинградчани на последното място. Те са единственият отбор без точка след III кръг на Трета лига Югозападна група.

ФК "Септември" - Симитли                  1:1       ФК "Пирин" - Гоце Делчев
ФК "Рилски спортист" - Самоков             2:2       ФК "Хебър - 1918" - Пазарджик
ОФК "Вихрен" - Сандански             0:1       ФК "Миньор" - Перник
ФК "Сливнишки герой" - Сливница   5:0                ФК "Пирин" - Разлог
ФК "Балкан" - Ботевград                        1:1        ОФК "Ботев 1937" - Ихтиман
ФК "Велбъжд" - Кюстендил                  1:0        ПФК "Чавдар" - Етрополе
ФК "Чепинец" - Велинград                          1:5        ОФК "Беласица" - Петрич
ФК "Струмска слава" - Радомир                4:0        ФК "Германея" - Сапарева баня
ФК "Свобода" - Пещера                     1:0        ФК "Марек 1915" - Дупница