"Хебър" запазва четвъртото място след V кръг във Втора лига
Хебър
В последните 3 мача от V кръг на Втора лига, играни снощи, вторият отбор на "Лудогорец" и "Монтана" завършиха наравно 0:0, "Пирин" победи "Литекс" като гост с 1:2, а ЦСКА 1948 разгроми "Поморие" с 5:1.
 След домакинското нулево равенство в събота срещу "Локомотив"(Горна Оряховица) "Хебър" запазва четвъртото място във временното класиране, но дистанцията от лидера ЦСКА 1948 се увеличи на 5 точки. Пред пазарджишкия тим са столичните "Локомотив 1929" и "Септември" с по 12 точки.
В събота "Хебър" гостува в Радомир на "Струмска слава", който заема предпоследното място без  точка в актива си, но с един отбелязан гол, пред "Спартак"(Варна).