Престижни класирания на състезателите от "Буба Спорт Клуб" на Балканското по Скуош

"Буба Спорт Клуб" участва с трима състезатели - Бистра Манева,Николай Ангелов и Янош Брогли в първото за годината Индивидуално Балканско Първенство по Скуош "Moni International", съобщават от Клуба. Първенството се проведе вчере в Национална Спорта Академия.
Буба се класира на второ място след загуба на финала с 2:0 от гъркинята Елиза Карагиоти с резултат 11:9 11:8.
 На полуфинала победи Деница Кирилова 11:5,11:1, преди това имаше двубои с гъркиня,рускиня и още две българки.Това е най-доброто представяне на Буба в турнир от този клас.
Янощ Брогли се класира на 3 място, като на четвъртфинал победи Димитър Жилев 2:0 -11:3;11:5. На полуфинала Брогли загуби успорвано от Стоил Жилев с резултат 2:1 в геймовете.
Николай Ангелов се класира на 5-о място след загуба от победителя на турнира Стелиан Станков с резултат 2:1