Седем медала за "Тонус-спорт" от националното по карате "Шотокан"

shotokan.jpgС един златен, два сребърни и четири бронзови медала се завърнаха участниците  от пазарджишкия клуб "Тонус спорт" в 8-то първенство по Шотокан карате, съобщи треньорът Асен Василев. Състезанието се проведе вчера и днес, 23-ти и 24-ти март, в  спортна зала "Сиконко". "Тонус-спорт" взе участие с 12 състезатели. Национален шампион е Ангел Красимиров Василев, при 13-годишните,
в дисциплина Кумите. При 14 годишните в същата дисциплина сребърен медал завоюва Мелиса Есендемир. Другото сребро  Радост Йорданова Гогова и бронзов медал в дисциплина Кумите. При 11 годишните в дисциплина Кумите бронзов медал спечели за Ивет Цветанова Кьосекова.
5-то място в Ката и Кумите - за Кристиян Якимов и Пламен Маринов.
При  10-годишните в дисциплина Кумите бронзов медал за Здравко Александров Мерджанов, 4-то място  в Ката  завоюваха  Кръстьо Барабаров,  и 5-то - в Ката и Кумите за Калоян Пунчев. При 9 годишните в дисциплина Кумите с бронзов медал се върна Антоан Атанасов Атанасов и 6-то място - за Мартин Кочев.