Каратеките на СК "Тонус-спорт" - с 20 медала от националното първенство в Бургас
Тонус-спорт

6 златни, 5 сребърни и 9 бронзови медала спечелиха каратеките на СК "Тонус-спорт" с треньор Асен Василев от провелото се в Бургас национално състезание за деца до 12 години. Участваха над 200 състезатели от 15 клуба на Българската федерация "Шотокан карате до". Пазарджишкият клуб се представи с 19 състезатели в трите дисциплини: "Ката", "Асай рю ката" и "Санбон кумите".

Шампиони на клуба станаха:
-Ивелина Донова- два златни медала
-Асен Присадков - два златни и един бронзов медал
-Виктор Йорданов - два златни и един бронзов медал
-Иван Тодоров - един златен медал

Медали спечелиха още Виктор Минеков, Георги Василев, Виктор Криловски, Никол Николова, Мартин Илиев, Ангел Попов, Ивет Господинова, Християн Табаков и Александър Иванов.

На четвърто място в различни дисциплини се класираха Иван Барабаров, Ивелина Донова, Виктор Топчийски и Виктор Криловски.

Треньорът Асен Василев постави висока оценка на своите състезатели и им благодари за сериозното отношение, а на родителите - за всеотдайната подкрепа.