Силно представяне на "Спартак" (Пазарджик) на международен турнир по кикбокс
Пазарджик
Състезателите на спортен клуб по кикбокс се представиха много силно на Международния турнир по кикбокс "Balkans Best Fighters" 2020, както на рингови, така и на татами дисциплини. Нашите момчета бяха част от сборния отбор на България, който безапелационно спечели надпреварата.
"Спартак" Пазарджик взе участие в състава на България в две рингови дисциплини - Лоукик и К-1 с трима участници, които тази година са държавни шампиони и шампиони от различни турнири.
Димитър Шулеков зае 1-во място (категория +91кг,) при юношите старша възраст, след като противникът му не се яви на финала. Илия Ненов финишира на 2-ро място (мъже, категория до 81 кг), след като победи представител на Черна гора на полуфинала, а на финала загуби от българина Никола Николов - шампион на България от СК "Шуменска крепост". Третият представител на Спартак Пазарджик Петър Перфанов остана на 3-то място (категория до 75 кг), след като на полуфинала загуби от състезател от Черна гора.