Още един носител на Купата на България е петото попълнение в селекцията на ФК "Хебър"
ФК Хебър
Георги Андонов е петият летен трансфер в отбора на ФК "Хебър", съобщиха от клуба.

Георги Андонов е двукратен носител на Купата на България с отбора на "Берое" (Стара Загора) през 2010 и 2013 година. Атакуващият футболист започва своята кариера в "Ботев" (Пловдив), след което играе за "Черно море" (Варна), "Черноморец" (Бургас), турския "Денизлиспор" (Денизли), "Верея" (Стара Загора) и "Арда" (Кърджали).
.

Тази страница е видяна: 1223

Публикувано от: pamedia на Thursday 06 June 2019 - 11:06:01

ФК "Хебър" подписа с двама носители на Купата на България
"Хебър" взе категорично с 3:0 гейма първата си среща като гост в турнира за Купата на България
В първия кръг на Купата на България волейболистите на "Хебър" ще играят срещу съперника си от съботната контрола
Евгени Чолаков е носител на купата при младежите по фехтовка, Кристина Данаилова е втора при кадетките
Входът ще е свободен и за утрешната среща "Хебър" - "Нефтохимик" от волейболния турнир за Купата на България
На четвъртфиналите за Купата на България волейболистите на"Хебър" излизат в Монтана срещу "Миньор" Перник
"Хебър" взе първия гейм срещу "Миньор" Перник в четвъртфиналната среща от турнира за Купата на България