И срещу първия, и срещу последния - залата в Пазарджик е пълна

Пазарджик
Въпреки очакваната лесна победа на "Хебър" срещу новака в Суперлигата - "Дея волей", спортна зала "Васил Левски" отново бе пълна тази вечер. За малко повече от час пазарджишките волейболисти взеха и трите гейма - първият на 18, вторият на 19 и третият - отново на 18 точки  в актива на гостите.

Преди мача с "Левски" във вторник Атанас Петров остави на скамейката по-голямата част от титулярите. Това даде възможност и на други  състезатели  да покажат защо са в състава на носителя на купата на страната.

Водач във временното класиране след всички изгирани срещи от XIII кръг продължава да е ЦСКА, следван от "Хебър". Снощи армейците трудно победиха третия - "Добруджа", с 3:2 гейма.