ИНСТИТУЦИИ
Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
"Хебър" взе първия гейм срещу "Изгрев" Ябланица

Пазарджик ВК ХебърВъпреки очакването за безпроблемна среща  в началото на първия гейм гостуващият отбор от Ябланица оказа сериозна съпротива и резултатът се движеше точка за точка.
След прекъсването при 8:6 Хебър реализира серия от успешни отигравания и се откъсна  с 3-4 точки, като до втората половина на гейма преднината на пазарджишкия тим се увеличи на 5-6 точки.
В крайна сметка "Хебър"  победи в първия гейм с  25:19 точки.
Атанас Петров включи встартовата шестица Любослав Симеонов, Ивайло Иванов, Петър Бъчваров, Васил Атанасов, Евгени Григоров, Асен Дапев и Илиян Божков.

Пазарджик ВК Хебър

Тази страница е видяна: 885

Публикувано от: pamedia на Saturday 12 November 2016 - 18:07:41

За коментари, обсъждания, мнения, предложения отиди във Форум НОВИНИ и избери или създай тема

изпрати на приятел изглед за печат

Подобни новини :
"Хебър" взе първия гейм срещу "Миньор" Перник в четвъртфиналната среща от турнира за Купата на България
"Хебър" Пазарджик - "Изгрев" Ябланица 3:0
В първия гейм от първата среща на волейболния турнир "Хебър" : ЦСКА завършиха 23:25
ЦСКА успя да вземе само един гейм срещу Хебър - без разместване на върха в Суперлигата
Драматичен четвърти гейм изправи на крака публиката при загубата на "Хебър" срещу водача в Суперлигата с 1:3
В първия кръг на Купата на България волейболистите на "Хебър" ще играят срещу съперника си от съботната контрола
Пускат за продажба официалната тениска на "Хебър"за сезон 2018/2019 преди първия домакински мач срещу "Сливнишки герой", фенската карта е 30 лева