"Хебър" отново зарадва публиката, изпълнила зала "В. Левски"

Пазарджик
Въпреки "предизвесетения" резултат от срещата между "Хебър" и "Черно море" феновете на волейбола и пазарджишкия тим отново изпълниха до краен предел спортна зала "В. Левски".
Очаквано момчетата на Атанас Петров взеха и трите гейма срещу непретенциозния отбор от морската ни столица. Развоят и на трите части бе идентичен - черноморци оказваха съпротива някъде до средата на гейма, след което се предаваха и само в първия преминаха 20-те точки, но ас на Брандли Гантър затвори частта при 25:21 точки.
Във втория гейм поведоха резултата и задържаха, макар и с точка преднината до към десетата, когато Стойко Ненчев изнесе лекция на тема "начален удар" и резултатът  логично стигна до равенство. По същата тема се включи и младокът Михаил Никел, а в третия гейм - и Александър Ляфтов. Ентусиазмът на руския младежки национал понякога идваше повечко при отиграванията му, но добрите му изяви бяха многократно повече, с което запази титулярното си място от началото до края на мача, а внесе и много младежки плам в отбора и играта на домакините.
Във втория гейм "Хебър" победи с 25:18, а в третия - с 25:16. Така с общото 3:0 гейма и десета поредна победа пазарджишкият отбор продължава да е едноличен лидер, на точка пред ЦСКА.