ИНСТИТУЦИИ
Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
След консултация на съдиите, все пак гол за „Пирин“

Хебър, Пазарджик, След спорен гол от пряк свободен удар, оставил съмнения за това дали топката влезе във вратата или я прехвърли и се удари в щангата, изпъваща мрежата, „Пирин“ води с 1:0 на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик.
Голът падна в 18-та минута. След протестите на състезателите от „Хебър“ и последвалите консултации на главния със страничния съдия, все пак играта започна от центъра. Две минути по-рано вратарят Аврамов спаси силен и точен удар на Хазуров отново от пряк свободен удар. В 30-та минута той имаше отново чудесна изява – наложи му се с акробатичен скок да спасява опасен  удар на гостите, нанесен от противников нападател  от 2 метра с глава. Атаките на „Пирин“ през първата част на мача са значително по-остри и опасни. Крайният резултат на полувремето -  0:1.