ИНСТИТУЦИИ
Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
На стадиона в Пазарджик започна срещата „Хебър“ - „Пирин“ - възможност за пазарджиклии да вземат реванш

Хебър Пазарджик Днешният мач е възможност за „Хебър“ да вземе реванш след домакинската загуба с 1:2 на старта на шампионата в Югозападната трета лига преди  месец. Тогава „Хебър“ поведе с гол на капитана Здравко Лазаров, но „Пирин“ отбеляза две попадения - на Георги Самокишев и Мариян Ловков. Този път екипите са разменени - гостите са с бял, а „Хебър“ са с традиционния си зелен екип. Сега гостите идват в Пазарджик с нов треньор в лицето на Йордан Боздански, който и преди е водил тима в А и Б групи.
В първите минути играта е равностойна – с по едно-две положения и пред двете врати.
За съжаление, пазарджиклии са с няколко контузени играчи: Здравко Лазаров, Александър Димитров, Мартин Керчев и Николай Манчев. Освен тях на вратата вместо титуляра Петър Стоичков пази резервният вратар Иван Аврамов.