ИНСТИТУЦИИ
Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
Йордан Гюров спечели държавния шампионат по фехтовка - шпага

Гюров, фехтовка На провеждащото се този уикенд в гр.Пловдив Държавно първенство по фехтовка състезателите на СК"Шампион" отново доказаха високата си класа и спечелиха поредните си отличия, съобщи техният треньор Валентин Георгиев. В групата до 13 години своят дебют направи Габриела Григорова, която се класира на 7 място. В групата до  15 години без загуба Йордан Гюров преодоля всички съперници и стъпи на най-високото стъпало. Валентина Георгиева се класира на 2 място, с леко колеблива игра след травма.

Днес състезанието продължава, очакваме информация за играта на Малина Деянова.