ИНСТИТУЦИИ
Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
Валентина Георгиева – със златен медал и купа от държавното по фехтовка

Валентина Георгиева, ПазарджикОтлична оценка за състезателите на спортен клуб „Шампион“ и за техния треньор Стефан Кестенов на провелото се в Шумен Държавно първенство по фехтовка даде председателя на клуба Валентин Георгиев.

В групата до 15 години Валентина Георгиева завоюва купата и златния медал без да допусне нито една загуба, в конкуренцията от 36 състезателки от всички най-силни центрове по фехтовка в страната.
В групата кадети до 17год. Малина Деянова беше на косъм от златния медал и в инфарктен финал загуби с една точка разлика, като за нея остана среброто.
При момчетата Йордан Гюров загуби полуфинала подобно на Малина с един туш разлика и остана с бронзовия медал. Останалите състезатели,  които взеха участие, се представиха също на много добро ниво, посочи председателят на клуба. Той похвали Виолета Георгиева, Стефани Дудова ,близначките Алекс и Весела Трифонови и дебютантката Габриела Григорова, които са успели да преодолеят груповите двубои и да играят на директните елиминации, като първите три са стигнали до осмина финалите.

Снимка: Фейсбук профила на СК "Шампион"