Бронзов медал за "Шампион" от държавното по четирибой

На завършилото в гр.Ямбол Държавно първенство по четирибой състезателката на спортен клуб "Шампион" Малина Деянова се класира на трето място и се окичи с бронзов медал. Това е състезание за 18-годишни и включва плуване на 200 метра свободен стил, като Малина тук се класира втора, фехтовка и комбинирана дисциплина 3 по 1000 м.бягане с 3 стрелби с лазерен пистолет.
Другата ни състезателка Валентина Георгиева /на 12 години/ се класира на 6-то място, което е изключителен успех за крехката и възраст, посочи председателят на клуба Валентин Георгиев.
Следва етап на усилена подготовка на Малина за Световното първенство за 16-годишните в Полша през септември.