Това е архивен сайт на PA media.
Два апартамента, автомобил и сухи треви са горели през изминалото денонощие
На 12 сигнала са се отзовали огнеборците в региона през изминалото денонощие, съобщават от Пресцентъра на ОДМВР-Пазарджик .
Следобед екип на РСПБЗН-Пазарджик реагирал на повикване за пожар в апартамент. Огнеборците изгасили огъня, който тръгнал от кухнята в резултат на неправилно използване на нагревателен уред. Същата е и причината за пожар на балкон на жилищен блок. За радост и при двата случая не са пострадали хора, нанесени са незначителни материални щети.
Пазарджишки огнеборци са гасили и пожар в паркиран автомобил. Возилото е собственост на частна фирма, но е било паркирано пред дома на шофьора. Изясняват се причините, довели до възникването на инцидента, но при огледа не са открити следи от човешка намеса.
Традиционно сигналите за горящи сухи треви и отпадъци са най-много. Само през вчерашния ден огнеборците в областта са реагирали на 7 повиквания от подобен род.
Тази страница е видяна: 1702
|