Механото при момчетата и Езиковата при момичетата са победителите в Коледния волейболен турнир

ПазарджикПреди минути в спортна зала "Хебър" приключи Коледният волейболен турнир за юноши и девойки от 11 и 12 клас на училищата в община Пазарджик.

При юношите отборът на ПГМЕТ убедително надигра във финала съперника си от ЕГ "Бертолд Брехт"  с 2:0 гейма, като във втория резултатът бе 25:7.
Първо място за Езиковата обаче завоюваха момичетата, които поибедиха във финалната среща отборът на ПГИМ.
За трето и четвърто място при момчетата рано сутринта спориха отборите на ПГИМ и МГ "К. Величков".

Турнирът бе организиран от Община Пазарджик и идва след безпогрешния първи сезон на възродения мъжки волейболен тим на "Хебър", който безапелационно ще зимува на първото място  в класирането на Висшата волейболна лига със 17 точки преднина .