Шеметно начало на първата официална среща на Хебър във Висшата волейболна лига

ВК Хебър ПазарджикС 25 на 18 точки волейболистите на Хебър взеха първия гейм на срещата си от Първия кръг в ъв волейболното първенсво - Висша лига, срещу ГРАД от Белоградчик.

Още в началото пазарджишките волейболисти дръпнаха в резултата и запазиха разликата до края на гейма. Точковият си актив гостите постиганаха преди всичко от грешки на домакините.

Атмосферата в залата е като за голямо състезание. Повече от 500-600 фенове подкрепят волейболистите на възродения Хебър.

Талисманът - тигърчето Хебър, в пресъздадения му куклен образ активизира публиката, която се е въоръжила с вувузели и тъпани.

Мажоретките в почивките между геймовете също вдигат градуса на емоцииите.