"Хебър" победи "Свобода"- Пещера в регионалното дерби с 2:0
Хебър Пазарджик,Вторият гол беше отбелязан в 85-та минута, когато със страхотен удар на Кристиян Джамов от около 30 метра вратарят на гостите бе изненадан и топката се озова в мрежата му. Голмайсторът от първото полувреме Спас Милушев си изпроси в продълженията жълт картон за бавене на играта.
Гостите имаха също своите шандове, особено през първото полувреме и в началото на второто, когато състезатели останаха очи в очи с вратаря на "Хебър", но пропуснаха да реализират. През второто полувреме "Хебър" игра по-добре, на по-високи обороти и в крайна сметка спечели срещата.